Jeśli organizujesz przyjecie, wesele, urodziny czy imprezę pomyśl o wyjątkowej atrakcji dla swoich gości. Wynajmij fotobudkę!

Fotobudka zapewnia dobrą zabawę bez względu rodzaj przyjęcia. Świetnie sprawdza się zarówno na weselach jak i na imprezach firmowych. Goście doskonale się przy tym bawią, nawet Ci, którzy zazwyczaj nie lubią być fotografowani. Przebrania i gadżety przygotowane przez nas pomogą wszystkim się otworzyć, skrócą dystans pomiędzy gośćmi i zapewnią im szaloną zabawę. Jest to doskonały patent na świetną zabawę, bez względu na wiek.

SPRZĘT/SZCZEGÓŁY TECHNICZNE

Nasza fotobudka to profesjonalny sprzęt w eleganckiej obudowie. Wyposażona jest w lustrzankę cyfrową i drukarkę termosublimacyjną. Urządzenie zawiera 15-calowy ekran dotykowy, co sprawia, że obsługa fotobudki i wykonanie zdjęć jest szybkie i wygodne. Fotografie wysokiej jakości zapewni dodatkowo lampa oświetleniowa.

ZAMÓWIENIE

Wynajmując naszą fotobudkę otrzymujecie kompleksową usługę, zawierającą transport, montaż i obsługę urządzenia. Podczas imprezy nasz pracownik instaluje fotobudkę, obsługuje gości i drukuje zdjęcia a także zachęca do zabawy i pomaga w zmianie stroju i wizerunku. Fotografie drukowane są w dwóch egzemplarzach a ilość zdjęć jest nieograniczona. Ustalamy jedynie czas trwania atrakcji.

Wynajęcie naszej fotobudki możliwe jest na terenie całej Polski, 7 dni w tygodniu i w dowolnych godzinach.

Sprawdź termin! Napisz do nas: jaroslawpietka@jpphoto.pl lub zadzwoń pod numer 660472930